2012. november 4-én 16:00 a Duna parti Cipőknél emlékezzünk azokra a fogyatékos, és rokkantsággal sújtott embertársainkra, akik a jelen kormány intézkedései miatt mentek el az élők közül.
A fasiszta eszmék miatt milliókat gyilkoltak meg, égettek el.
Ők, a zsidó, a cigány, a homoszexuális vagy a szembeszegülő Jehova tanúi a holokauszt áldozatok.
A fajelmélet nem tekintette a fogyatékosokat sem árjának, harmadrendű, "aligember", feláldozható alanyok voltak az akkori hatalom számára, és nagyon úgy tűnik, hogy ehhez a gondolathoz állunk most is közelebb. Közel 400 ezer embert vittek "kórházakba", ahol kísérleteztek velük, majd méreggel gyilkolták meg őket. Kevesen ismerik a tényt, hogy a gáz általi kivégzés elméletét, melyet később a haláltáborokban alkalmaztak, a fogyatékossággal élő emberekre fejlesztették ki.
Álságos gyilkosok voltak!
Megtehettek mindent.
1944-45-között több tízezer áldozatuk volt Budapesten is, ennek a népirtásnak állít emléket a Duna-part.
Jelentős mértékű, borzalmas áthallások vannak e gyilkos történelmi éra és a jelenünk között, elég ha csak megnézzük, a rokkantsággal és a fogyatékossággal élőkre vonatkozó új jogszabályokat.
Ez a jelenlegi kormány a XXI-ik században, Európa szívében a 'zemberekre hivatkozva népirtást folytat!
Hogy is van az, hogy a beteg, rokkant, fogyatékossággal élő embereket megalázó felülvizsgálatokra küldik?!
Hogyan is lehet megtenni egy állítólag felelős kormánynak, hogy emberek százezreitől elveszik az eddig az Alkotmányban rögzített és az elvégzett munkájuk alapján kapott juttatásokat?!
Hogyan teheti meg a kormány, a 'zemberekre és a hatalomra hivatkozva, hogy a fogyatékossággal élőket és a rokkantakat is folyamatos létbizonytalanságban tarja?
Számos rokkant és fogyatékossággal élő embertől vették el a jogot, a lehetőséget és a jogosan járó havi juttatásuk komoly részét, hogy emberi módon élhessenek: vagy az orvos által felírt gyógyszereket veszik meg, vagy a csekkeket fizetik be, vagy ételt vesznek maguknak.
Sajnos sokan egyetlen kiutat láttak!
Megtehettek mindent.
1944-45-között több tízezer áldozatuk volt Budapesten is, ennek a népirtásnak állít emléket a Duna-part.
Jelentős mértékű, borzalmas áthallások vannak e gyilkos történelmi éra és a jelenünk között, elég ha csak megnézzük, a rokkantsággal és a fogyatékossággal élőkre vonatkozó új jogszabályokat.
Ez a jelenlegi kormány a XXI-ik században, Európa szívében a 'zemberekre hivatkozva népirtást folytat!
Hogy is van az, hogy a beteg, rokkant, fogyatékossággal élő embereket megalázó felülvizsgálatokra küldik?!
Hogyan is lehet megtenni egy állítólag felelős kormánynak, hogy emberek százezreitől elveszik az eddig az Alkotmányban rögzített és az elvégzett munkájuk alapján kapott juttatásokat?!
Hogyan teheti meg a kormány, a 'zemberekre és a hatalomra hivatkozva, hogy a fogyatékossággal élőket és a rokkantakat is folyamatos létbizonytalanságban tarja?
Számos rokkant és fogyatékossággal élő embertől vették el a jogot, a lehetőséget és a jogosan járó havi juttatásuk komoly részét, hogy emberi módon élhessenek: vagy az orvos által felírt gyógyszereket veszik meg, vagy a csekkeket fizetik be, vagy ételt vesznek maguknak.
Sajnos sokan egyetlen kiutat láttak!
2012. november 4-én 16:00 a Duna parti Cipőknél emlékezzünk azokra a fogyatékos, és rokkantsággal sújtott embertársainkra, akik a jelen kormány intézkedései miatt mentek el az élők közül.
/FK/

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése