2012. november 27., kedd

Figyelem

December 3-án a SzoliFÉT figyelemfelhívó akciót szervez a Képviselői irodaház mellett.
Akinek van kedve segíthet:
1. közvetlenül az akcióban a jelenlétével
2. ha ír egy levelet a Jézuska helyett a képviselőknek; a levél: pár mondat, ami röviden megfogalmazza a kívánságot, hogy hogyan szeretnénk élni, vagy milyen változást szeretnénk. Ezt küld el ide december 1-ig.
3.segíts előkészíteni az akciót, ehhez ügyes kezű emberekre van szükség. Jelentkezni ma és holnap lehet, a feladat 29, 30, és 1-én végezhető.

Jelentkezés itt, nem csak érintetteknek.

Köszönjük!
szoliFÉT team

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése